Jak začít využívat služby střediska?

1. Koho mám kontaktovat?

– v případě, že jste student nebo uchazeč o studium, který by rád využil podpory Střediska handicapovaných studentů, napište nám na (https://shs.vse.cz/kontakty/)

2. Jaké doklady musím doložit?

– pro využívání služeb střediska je nutné doložit doklad o studijním znevýhodnění, kterým je lékařská zpráva, nebo zpráva z pedagogicko-psychologické poradny.

3.  Jak probíhá spolupráce se střediskem?

Nejdříve – napište nám, jaké máte studijní znevýhodnění a na jaký studijní obor se hlásíte, nebo ho právě studujete. V případě, že již máte studijní historii na VŠE, pošlete nám Váš průchod dosavadním studiem, který si můžete stáhnout z InSIS a připojte ke každému ukončenému semestru svůj komentář, který krátce shrne, jak jste byl v uvedeném semestru úspěšný, nebo případně neúspěšný a proč.Uvedené informace nám pomohou se ve Vaší situaci lépe zorientovat ještě před prvním osobním kontaktem.

Schůzka – po prvním kontaktu následuje domluvení první schůzky ve Středisko handicapovaných studentů na VŠE (místnost NB41). Na schůzce dostanete základní informace, jaké podpůrné aktivity Vám středisko v návaznosti na Vaše studijní znevýhodnění může nabídnout, jak využívání služeb střediska probíhá a bude Vám přidělen pracovník střediska, na kterého se budete moci se všemi potřebami obracet.